Вже майже всі свята відіграли свої акорди та все ж і досі у повітрі відчувається новорічний настрій. Душа ще досі бажає снігу, веселощів та особливої казки. Напередодні Всесвітнього дня снігу, а також Старого Нового року поговоримо про вітчизняний книжковий бестселер - збірку різдвяно-новорічних оповідань "Коли сніг пахне мандаринками". 


Герої оповідань сучасних українських письменниць і письменників, що увійшли до цього збірника, — підлітки. Іноді у святкову пору вони втрапляють у халепи чи переживають дивні пригоди, часом отримують несподівані дари або сумують через болісні втрати і не розуміють, як увімкнути кнопку «радість» на замовлення. Але врешті-­решт найважливіше для кожного з них — зустріти Новий рік та Різдво з найближчими. І в цьому — справжня святкова магія. 

До книги увійшли твори таких авторів: Дорж Бату, Андрій Бачинський, Надя Біла, Ольга Войтенко, Оксана Давидова, Євгенія Завалій, Валентина Захабура, Олена Захарченко, Саша Кочубей, Марта Ліпша, Оксана Лущевська, Богдана Матіяш, Роман Росіцький, Оля Русіна, Мар’яна Савка, Слава Світова, Анна Сидор, Юля Смаль, Юлія Стахівська, Марія Титаренко, Ольга Трегуб, Гаська Шиян, Аліна Штефан, Наталія Ясіновська.

Тож бажаємо вам особливого святкового настрою, наповненого радощами та надією! А помічником в його досягнені стане чудова книга "Коли сніг пахне мандаринками".Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Мій улюблений герой – Гаррі Поттер

День Божевільного Капелюшника

Дітям про Героїв