Дітям про Героїв

Сьогодні, в тяжкий для нашої історії час, ми повинні знати наших захисників поіменно, оскільки ми  повністю залежимо від цих людей. Дуже добре, що сучасні письменники взяли на себе місію ознайомлювати нас із справжніми героями сьогодення.  Однією з таких людей є дитяча письменниця  Тетяна Володимирівна Рубан. Її творчі доробки друкуються в журналі «Барвінок», а найголовніше – входять до літературних  збірок  «Незалежність України» та «Героям Слава». Остання містить розповіді про героїв фронту та тилу АТО.

Завітавши на зустріч зі школярами в нашу бібліотеку, Тетяна Володимирівна розповіла про подвиги Героя України Ігоря Зінича, якому присвятила свій твір «Той, що оберігає», що  увійшов до збірки «Героям Слава».  Безперестанку надаючи медичну допомогу  пораненим бійцям під час боїв в Донецькому аеропорту, він врятував не одне життя, проте, на превеликий жаль, нагороду за свої героїчні вчинки отримав вже посмертно. На зустрічі пані Тетяна зачитувала уривки зі свого твору, намагаючись надати тяжкій історії дитячих відтінків, щоб не травмувати школярів, а донести потрібний меседж.

На зустрічі письменниця також представила свою нову книгу «Нічийні», яка зовсім недавно вийшла друком. В ній розповідається про непросте життя дітей-безхатченків. Заслугою Тетяни Володимирівни  є те, що подібні тяжкі теми вона подає дуже доступно та цікаво для дітей. Саме тому школярі із задоволенням слухали її, задавали питання, а в кінці заходу виникла черга бажаючих сфотографуватися з нею. Ми бажаємо пані Тетяні, щоб натхнення та письменницький запал завжди були з нею, бо її творчий доробок неймовірно важливий та потрібний сучасним дітям. Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Натхненна книгою

Про великих для маленьких