Галерея журналів

Юні друзі! Наша книгозбірня передплатила для вас журнали найрізноманітнішої тематики. Ласкаво просимо до бібліотеки, де ви зможете ознайомитися з новинками періодики!
1   
«Вокруг света»
Будь-якій людині цікаво дізнатися про загадки природи, що відбуваються в наш час, або відбувалися багато років тому. Читачі журналу в одну мить можуть опинитися у найвіддаленішій і недоступній точці земної кулі. «ВС» розповість про життя людей в різних країнах, про особливості національних традицій, загадки історії. Захоплюючі подорожі в сьогодення і минуле, пізнання флори і фауни екзотичних місць не залишать нікого байдужим.
    «Однокласник»
Однокласник – це не лише сусід по парті,а передусім цікавий сучасний журнал про підлітків. Тут учень середніх та старших класів школи обов’язково знайде щось для себе цікаве. Журнал містить інтерв’ю із зірками шоу-бізнесу, статті на різноманітні теми (стосунки, перше кохання, навчання, хобі, спорт), гороскопи, психологічні тести. На його сторінках розміщенні цікаві оповідання та повісті, пронизливі дописи читачів, а також захоплюючі конкурси та анекдоти. Також «Ок» друкує рецепти смачних страв, посібники з гри на музичних інструментах, з рукоділля, догляду за домашніми тваринами та рослинами.  Тож і хлопець, і дівчина знайде в журналі інформацію корисну для себе.

«Колосок» - науково-популярний природничий журнал для дітей середнього шкільного віку, заснований в 2006 році. Основна тематика видання – природознавство як інтегрований комплекс дисциплін. Матеріали журналу присвячені різноманітний явищам живої природи, новим відкриттям в науці і техніці, а також науковим загадкам і цікавим дослідженням у відповідних галузях знань.
Рубрики : «Наука і техніка», «Жива природа», «Планета земля», «Логіка і кмітливість» «Про все на світі», «Поштова скринька».


«Весела перерва» - пізнавально-гумористичний журнал для 4-11 класу.В журналі друкуються ігрове навчання, уроки ерудитів, кросворди і ребуси з різних предметів, весела фізика і підказки з української мови . Також на сторінках видання розміщенні наукові приколи, моделювання, конкурси, розмовна англійська, тест на IQ тощо.
Журнал «Юная леди» розрахований на дівчат віком 12-15 років. Це видання для яскравих і стильних дівчаток. У кожному номері можна дізнатися про останні новини музичної та кіноіндустрії, моди та стилю. Корисні поради лікарів та психологів обов’язково прийдуться в нагоді,а різні конкурси та тести дають змогу випробувати та перевірити себе самостійно.

«Жасмин» - журнал для сучасних дівчат. З його допомогою ви без проблем зможете освоїти різноманітні техніки прикладної творчості: орігамі, квілінг, витинання, гантель та ін. Різноманітні майстер-класи, конкурси та поради обов’язково прийдуться до смаку юним майстриням.


Журнал «Юний моделіст – конструктор техніки» стане настільним часописом для майбутніх інженерів. Він навчить дітей власноруч збирати з картонних вкладок точні моделі військової та цивільної техніки. Також в журналі є матеріали про історію винаходів, технічна англійська, а також основи фізики для моделістики. Різноманітні конкурси та ігри дозволять випробувати своє вміння на практиці.
«Академія Юного моделіста» –  журнал, з яким ви поринете у захоплюючий світ моделювання літаків, кораблів, авто, танків та іншої техніки. У кожному номері на вас чекають адаптовані для легкого та швидкого складання моделей –копій з картону, алюмінієвих банок, а також саморобок з дерева. Юним конструкторам обов’язково стануть у пригоді поради та секрети майстерного збирання моделей. Сторінки журналу також містять цікаві факти з історії створення різної військової та цивільної техніки.
Рекомендовано для дітей старше 8 років.


«Отрок» – православний журнал для молоді. Видання народилося з «молодіжки» (зборів-чаювань) Київського Іонівського монастиря. Учасники «молодіжки» прийшли в монастирську редакцію з метою створити власний продукт про проблеми та захоплення молоді. Погляд православних на стосунки та закоханість, вибір професії , або супутника життя – це найменша частина змісту часопису. Також у журналі підіймається важливі теми депресії, алкоголізму та ін. На його сторінках міститься інформація про класичну музику, літературу, живопис. «Отрок» – це кольоровий, молодий православний погляд на головні теми нашого життя.

«Зін – прибулець з космосу» – веселий та цікавий журнал, який чудово поєднує в собі всі переваги сучасних пізнавальних та розважальних періодичних видань. Часопис містить різноманітну інформацію енциклопедичного характеру та ігрові завдання для дітей віком від 7 років. Головний герой журналу – космічний прибулець Зін. Його призначення на землі – зібрати якомога більше інформації про неї та її мешканців. У допитливому характері Зіна діти зможуть впізнати себе.
Змістовне насичення журналу відповідає шкільній програмі і, водночас, розширює межі таких предметів як історія, математика, географія, фізика, англійська, хімія та інші. Таким чином, він допомагає швидше та якісніше засвоїти інформацію вивчену в школі. Ілюстрації та малюнки в 3D-форматі в повній мірі розкриють перед дитиною дивовижний світ природи. Завдання різного рівня складності, цікаві історії, головоломки та експерименти зацікавлять не тільки дітей, а й дорослих.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Натхненна книгою

Дітям про Героїв

Мій улюблений герой – Гаррі Поттер