"Дорогий щоденник..."
Слово "щоденник" найчастіше асоціюється зі школою. Хоча, таке явище здебільшого спостерігається у школярів, які як вогню бояться показувати їх батькам.
Та щоденники бувають і особистими, сторінки яких містять найсекретніші бажання та мрії. В літературі чимало книг створенні у подібній формі.Такі книги користуються широкою популярністю, адже в повні розкривають характер головного героя. В тому числі, чимало книг у подібному жанрі є серед дитячої літератури. Ми познайомимо вас із найпопулярнішими.
Всі діти – ельфи. Принаймні такими вони народжуються. Герої оповідань Наталки Малетич ходять вулицями різних міст і вчаться в різних школах, і вподобання у них неоднакові, та все ж вони багато в чому схожі, коли прагнуть самостійності у вчинках чи втрапляють у халепу. І навіть якщо ви не вважаєте себе ельфом, книга все одно про вас.
Ви ще й досі вважаєте, що собаки не вміють думати? Таке твердження спростує маленький симпатичний фокстер’єр на ім’я Міккі. Виявляється, собаки не лише думають, а й уміють писати, читати (щоправда, лише по складах) та віршувати! А ще, наш фоксик полюбляє кіно, відпочинок біля моря та цирк! Та найбільше його надихає «Щоденник», який він пише, тримаючи олівця в зубах. Ой! Олівець вломився...
Щоденник слабака" - серія-бестселер в Україні і в нашій бібліотеці зокрема.
Сімейні мандрівки зазвичай дуже веселі... якщо, звісно, ви не член родини Гефлі. Подорож починається доволі перспективно, але потім кілька разів раптом звертає не туди, куди слід. Туалети на заправках, навіжені мартини, невеличка ДТП та свинка-втікачка - це не зовсім відповідає уявленням Ґреґа Гефлі про веселощі. Але навіть найневдаліша поїздка може обернутися на пригоду - і цю пригоду сімейка Гефлі забуде ой як нескоро.
Коментарі
Дописати коментар