Нитками створена краса


В бібліотеці відбулася презентація персональної виставки вишитих картин Наталії Бойко.
Виставка приурочена до Всесвітнього дня вишиванки.

Вишивка – це не тільки прикраса одягу та рушників, але й прекрасні картини, створені не фарбами й пензлем, а голкою й нитками. Такі картини чудово прикрасять інтер’єр.

Пані Наталія люб’язно надала для виставки дев’ять картин, вишитих в техніці хрестик різної тематики, щоб поділитися результатами свого захоплення вишивкою з широким загалом. Ця виставка особлива для нас, адже Наталія Григорівна довгий час працювала завідувачкою бібліотеки, а зараз є її активною читачкою.


Робота над картиною – це багатогодинна копітка праця. Картини  пані Наталії зачаровують красою, майстерністю виконання, яскравістю кольорів. В те, що вони вишиті важко й повірити. Споглядаючи картини здалеку, здається, що вони намальовані фарбами. Авторка робіт зазначає, що вишивання допомагає їй відволіктись від важких подій, життєвих проблем та негараздів.

Відвідувачі бібліотеки захоплено споглядають вишиті роботи, діляться враженнями.Запрошуємо до бібліотеки відвідати виставку картин пані Наталії, щоб побачити ці роботи на власні очі й отримати масу позитивних емоцій.

 

 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дітям про Героїв

Натхненна книгою

День Божевільного Капелюшника